Lyngdal Båtforening
Navigasjon
Brukere online
· Gjester online: 1

· Medlemmer online: 0

· Antall medlemmer: 25
· Siste medlem: Robert
Webdesign:
Kenneth Gundersen
www.kengun.com
Informasjon

STYRET OG KOMITEER FOR 2017

NAVN FUNKSJON/ANSVAR EPOST MOBIL
Styret:
Pål Knudsen Leder post.p.knudsen@gmail.com 412 85 494
Roger Bordvik
Nestleder r_bordvik@hotmail.com
936 71 009
Rita Tverstøl
Kasserer r.tverstol@gmail.com
924 49 824
Robert Moen
Sekretær robert.moen@contiga.no 901 93 302
Dan Mossmann
Bryggeansvarlig danmoss71@hotmail.com
984 74 936
Rita Melkvik
Klubbhuset rita.melkvik@gmail.com
959 40 799
David Simonsen
Bryggeansvarlig david.simonsen@powermail.no
408 30 050
Torleif Øvsteland
Låsesystem
tov@gumpen.no
928 30 418
Båtplasser:

Pål Knudsen
Kjøp av båtplasser post.p.knudsen@gmail.com 412 85 494
Robert Moen Leie av båtplasser robert.moen@contiga.no 901 93 302
Slipping:
Pål Knudsen post.p.knudsen@gmail.com 908 34 798
St.Hans / festkomite
Kennet Vintland kvintland@gmail.com 941 59 058
David Simonsen

david.simonsen@powermail.no
408 30 050
Dan Mossmann

danmoss71@hotmail.com
984 74 936
Valgkomité:
Ingvild Løvdal

ingvild.lovdal@gmail.com 456 60475
Kenneth Melkvik

kenme@online.no
934 92 185
Kennet Vintland

kvintland@gmail.com
941 59 058
Revisorer:
Svein Kåre Pedersen svein.kare.pedersen@visma.com 916 82 799
Arnold Dragland
af-drag@frisurf.no 911 64 468

 

Kommentarer
Ingen kommentarer er skrevet.
Skriv kommentar
Vennligst logg inn for å skrive kommentarer.
Vurderinger
Du kan bare vurdere om du er medlem.

Logg inn eller registrer deg for å vurdere.

Ingen vurderinger er foretatt enda.
Logg inn
Brukernavn

Passord



Glemt passordet?
Få nytt ved å klikke her.
Replikkboks
Du må logge inn for å skrive her.

12/04/2012 22:09
Lyngdal Båtforening,. Postboks 237, 4576 Lyngdal. Bankkonto: 3126.26.66975 Org.nr. 994 835 645

16/06/2010 00:03
Velkommen til ny internettside Smile